fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Услуги - Перший візит до стоматолога

Перший візит до дитячого стоматолога в Києві, Печерський район

Ставлення до стоматології, лікування зубів закладається в дитинстві. І найважливішим є перший візит до дитячого стоматолога. І завдання цього відвідування – сформувати у дитини довірливе ставлення до лікаря стоматолога і закласти фундамент подальших дружніх відносин зі стоматологією.

При першому візиті дитини до стоматолога не рекомендується проводити ніяких маніпуляцій.

Перший візит – це знайомство. Іноді можна провести діагностику або подивитися зубки, але це за умови, що дитина дуже легко пішла на контакт. Вона не боїться і відчуває себе комфортно.

У багатьох батьків виникає закономірне питання: коли ж приводити дитину на перший візит до дитячого стоматолога в Києві. І як часто взагалі це потрібно робити?

Дитину перший раз показати доктору стоматологу треба у віці 2-3 років, якщо дитину нічого не турбує. А далі показувати дитину кожні півроку, щоб стоматолог зміг повноцінно спостерігати за станом зубів у дитини.

Дитячі лікарі-стоматологи

Персональний лікар
закріплений за кодним пацієнтом
1 діагностичний центр
знаходиться в клініці
2 типа розстрочки
доступні на вибір для пацієнтів
3 типи захисту
використовуємо в стерелізаційній
5 стоматологічних кабінетів
з самим новим обладнанням
8 стоматологічних італійських крісел
стоматологічні установки з комфортними кріслами
12 кращих в своїй справі лікарів
професійні лікарі усіх спеціальностей
24 місяці Smile care
Smile care — унікальна програма захисту зубів

Адаптаційний урок у дитячого стоматолога ESTOMATOLOGY

Перш за все батьки повинні підготувати дитину до того, що буде візит в стоматологію. Для дитини це не повинно бути несподіванкою. Можна розповісти дитині, що ви йдете до зубної феї, її помічників, які подивляться зубки і будуть про них піклуватися.

Потрапляючи вже в стоматологію, не варто батькам заспокоювати дитину і говорити, що це не боляче або не треба боятися. Краще довіритися дитячому стоматологу і передати йому право розмови з дитиною.

Але з собою можна взяти улюблену іграшку дитини, з якою йому буде спокійніше.

Обов’язково потрібно хвалити дитину після стоматології і говорити, що вона молодець.

Дуже важливо поставитися до першого візиту до дитячого стоматолога з усією серйозністю, щоб перші враження у дитини залишилися хорошими. Це в подальшому позбавить вас від дентофобії у дитини, істерик і плачу. Тому що, як не крути, а лікувати зуби доведеться, і ходити до стоматолога теж. І похід до стоматолога навіть для дорослих не найприємніша справа. Але варто пояснити дитині важливість цього і показати, що немає нічого страшного.

Багато в чому, звичайно, перше враження про стоматологію залежить від дитячого лікаря. У нашій клініці працюють прекрасні фахівці, які відносяться до діток з усією любов’ю і зможуть правильно адаптувати їх. Так що приходьте до нас і приводьте своїх діток. Пам’ятайте, що профілактика завжди краща за лікування.

Вартість послуг дитячого-стоматолога