fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Услуги - Коронки

Коронки на зуби в Києві, Печерський район

Які раніше у вас були асоціації з коронками на зубах? У більшості ще спрацьовує в голові стереотип, що коронка – це установка зуба золотого кольору або, на крайній випадок, срібні коронки на зуби.

Але на сьогоднішній день ситуація з коронками інакша. За зовнішнім виглядом їх не відрізнити від рідних зубів. Але при цьому коронки на зуби видів бувають різних. Від чого і буде залежати їх вартість.

Що ж таке коронка?

Коронка – це повноцінна реставрація зуба, яка виготовляється зубним техніком в лабораторії. Коронка покриває видиму частину зуба в тих випадках, коли зуб зруйнований більш, ніж на половину. Як тільки зуб втрачає пульпу, він стає більш схильний до руйнування. Також коронки ставлять при патологічній стертості зубів, при переломі частини зуба, при великих естетичних дефектах зубів.

Стоматологи-ортопеди

Персональний лікар
закріплений за кодним пацієнтом
1 діагностичний центр
знаходиться в клініці
2 типа розстрочки
доступні на вибір для пацієнтів
3 типи захисту
використовуємо в стерелізаційній
5 стоматологічних кабінетів
з самим новим обладнанням
8 стоматологічних італійських крісел
стоматологічні установки з комфортними кріслами
12 кращих в своїй справі лікарів
професійні лікарі усіх спеціальностей
24 місяці Smile care
Smile care — унікальна програма захисту зубів

Види і вартість зубних коронок

Коронки на зуби в Києві бувають різних видів:

Металеві коронки на зуби зустрічаються вкрай рідко і майже не використовуються, оскільки у них є ряд мінусів. Їх треба частіше міняти, оскільки вони не можуть бути повністю герметичними і під ними може розвинутися запальний процес.

Також бувають металокерамічні коронки, які частіше ставлять на жувальні зуби. Вони поєднують в собі міцність металу, але при цьому покриваються керамікою і виглядають природно.

Існують ще пластмасові та металопластикові коронки на передні та жувальні зуби. Але частіше такі коронки є проміжними варіантами перед постановкою коронок на більш тривалий термін. Такі тимчасові коронки на передні зуби підходять ідеально.

І найбільш сучасні коронки на зуби, відгуки про яких тільки позитивні – це керамічні і цирконієві коронки. Їх встановлюють на передні зуби найчастіше.

Керамічні коронки

Можна встановлювати керамічні коронки на передні зуби. Керамічні коронки на зуби жувальні встановлюються не так часто. На жувальні зуби встановлюють керамічні злиті коронки. Кераміка виглядає природно, служить довго, але і ціна висока.

Цирконієві коронки

Також часто встановлюють цирконієві коронки на жувальні зуби. Цирконій – матеріал з високими механічними властивостями, але при цьому дуже тонкими стінками. Вид таких коронок естетичний і натуральний. Неможливо відрізнити від власних.

Ціни установки зубних коронок в ESTOMATOLOGY

Скільки коштують коронки на зуби? У коронок на зуби ціни різні і перш за все залежать від матеріалу, з якого вони зроблені. Найдешевшими будуть металеві коронки, потім керамічні та цирконієві.

Пацієнт має право вибрати самостійно, які коронки на зуби по ціні йому підходять.

Якщо потрібно ставити зубні коронки на передні зуби, ціна яких не маленька, треба взвішувати всі за и проти. Вигідно обрати кераміку або цирконій. Вони коштують дорожче, але і носяться краще. Коронки на передні зуби повинні виглядати максимально натурально і не викликати дискомфорту.