fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Услуги - Дитяча стоматологія

Дитяча стоматологія в Києві

Estomatology – сучасна стоматологія в Києві, яка надає послуги, як для дорослих, так і для дітей. Одним з важливих моментів відвідування дитячої стоматології в Києві є перший візит дитини до дитячого стоматолога. Наші дитячі стоматологи приділяють адаптаційному візиту велику увагу, щоб у дитини сформувалося позитивне ставлення. Від цього буде залежати сприйняття стоматологічних послуг в дорослому віці.

(Рус) Если вы ищите детскую стоматологию в Киеве на Печерске, то мы предлагаем весь спектр стоматологических услуг для профилактики и лечения детских зубов.

Персональний лікар
закріплений за кодним пацієнтом
Консиліум лікарів
розглядає кожен випадок пацієнта і формує оптимальний план лікування
2 типа розстрочки
доступні на вибір для пацієнтів
3 типи захисту
використовуємо в стерелізаційній
3 стоматологічних кабінетів
з самим новим обладнанням
3 стоматологічних італійських крісел
стоматологічні установки з комфортними кріслами
8 кращих в своїй справі лікарів
професійні лікарі усіх спеціальностей
24 місяці Smile care
Smile care — унікальна програма захисту зубів

Дитячі лікарі-стоматологи

Досвід роботи: 23 роки
Стоматолог-терапевт

Освіта:

Стоматологічний факультет Тверської державної медичної академії.
Інтернатура за фахом стоматологія.

Професійно-практична діяльність 🦷:
– Лікую карієс та його ускладнення
– Реставрація передніх та бічних груп зубів
– Ендодонтія під мікроскопом
Життєве кредо: Я працюю, щоб покращити якість життя своїх пацієнтів і хочу, щоб вони із задоволенням усміхалися.

Краща дитяча стоматологія - це ESTOMATOLOGY

Якщо ви в пошуку послуг хорошої стоматології, то ESTOMATOLOGY – вибір, про який ви не пошкодуєте. Наші дитячі стоматологи приділяють адаптаційному візиту велику увагу, щоб у дитини сформувалося позитивне ставлення. Від цього залежатиме сприйняття стоматологічних дитячих послуг у будь-якому віці. Estomatology пропонує спеціалізовану стоматологію для дітей та підлітків.

Переваги стоматології дитячої в Києві в Estomatology:

 • безболісне лікування зубів найкращими дитячими стоматологами;
 • комфортне лікування та відсутність стресу у дитини та комфортна обстановка;
 • приємна атмосфера, завдяки якій у дитини сформується правильне ставлення до стоматологічних клінік;
 • привітні лікарі стоматологи, які легко знайдуть підхід до дитини;
 • сучасні технології – ми використовуємо найновіше обладнання, яке дозволяє робити знімки високої якості з мінімальною дозою опромінення, якісні матеріали;
 • наявність медикаментозного сну;
 • широкий спектр послуг, що виконуються відповідно до міжнародних протоколів лікування;
 • якісна стерилізація та дезінфекція;
 • гнучкі цінові пропозиції;
 • зручне розташування в Києві – дитяча стоматологія знаходиться в самому центрі міста на Печерську.
 • лікування карієсу та інших захворювань ротової порожнини

Лікування дітей надає унікальну можливість надати позитивний вплив на їхнє життя. У дитячій стоматології Estomatology ми створюємо середовище, яке знімає страхи та викликає усмішки. Ми робимо це за допомогою нашого дбайливого дотику, унікального комунікативного підходу та веселого стилю. Дитяча стоматологія Estomatology прагне клінічної досконалості.

У дитячої стоматології в Києві Estomatology надає такі послуги:

У дитячій стоматології Estomatology ми дбаємо про здоров’я ротової порожнини ваших дітей. Від немовлят до підлітків та дітей з особливими потребами та дорослих, ми надаємо найкращу стоматологічну допомогу у Києві. Метою наших висококваліфікованих та досвідчених стоматологів є зробити кожен візит дитини до нашої клініки цікавим. Якщо ви шукаєте найкращу дитячу стоматологію, ми привітно чекаємо вам на консультацію.

Ціна дитячої стоматології

Перший візит до стоматолога Ваша дитина, як правило, буде досить простою. Зазвичай складається з короткого огляду, перевірки зубів. Вживаючи заходів для зменшення карієсу, ми можемо звести до мінімуму зв’язок дискомфорту або болю з доглядом за зубами в цілому. Завдяки навчанню, профілактиці та ранньому втручанню наша мета полягає в тому, щоб зробити огляди вашої дитини та майбутні візити до стоматолога чимось приємним, а не небезпечним.

Ознайомтеся з нашою командою стоматологів

Наша команда стоматологів складається з сертифікованих педіатрів, дитячих стоматологів загального профілю та спеціалістів-ортодонтів. Наші асистенти стоматолога та персонал спеціально навчені для задоволення потреб дітей. Ми розуміємо, що турбота про дітей включає набагато більше, ніж просто виправлення зубів і лікування карієсу. Ось чому ми приділяємо час розвитку міцних стосунків із кожною дитиною, заснованих на довірі та доброті.

У нашій дитячій стоматології у Києві ціни прийнятні для дітей. У стоматології ціна за послуги відповідає якості, але при цьому залишається адекватною і приємною. Щоб дізнатися більше про дитячі послуги стоматології Estomatology та нашій команді ― зв’яжіться з нашим офісом, щоб отримати додаткову інформацію про лікування, яке ми надаємо!

Ваша дитина в надійних руках

Наші стоматологи та персонал приділяють особливу увагу загальному стану ротової порожнини вашої дитини, забезпечуючи комфорт під час обслуговування. Під час кожного візиту батьки можуть залишатися зі своїми дітьми для оглядів та офісних процедур. Ми прагнемо надати послуги, які зроблять Вас та вашу дитину щасливими. Наша практика прагне до досконалості у стоматологічній допомозі для кожної дитини. Щоб отримати більше інформації, зателефонуйте нам сьогодні або залиште заявку!