fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Услуги - SRP чистка зубів

SRP чистка зубів у Києві

Терапія SRP (Scaling and Root Planing) набуває все більшого значення у стоматології. Це ефективний метод зниження ризику розвитку пародонтиту та його лікування у разі виникнення.

SRP включає видалення зубного нальоту і каменю з поверхні зубів і навколо лінії ясна. Це видаляє будь-які патогенні мікроорганізми з цієї області та запобігає подальшому пошкодженню.

SRP це чистка видалення м’яких та твердих відкладень над та під яснами, які запобігають розвитку захворювань ясен. Особливість чистки SRP в тому, що за допомогою ультразвуку та механічно лікар-пародонтолог проводить зняття зубних відкладень та вирівнювання поверхні кореня зуба парадонтологічними кюретами. Це більш ефективно для вирівнбвання кореня зуба в зоні чистки і є безболісною та безпечною чисткою, яка виконується під анастезією

SRP чистку використовують для лікування легкого пародонтиту, середнього та тяжкого. Дана процедура за численними дослідженнями є більш ефективною та безпечною.

Відмінності SRP та Вектор терапії

SRP чистка або терапія відрізняється від вектор-терапія. Чистка вектор апаратом не дає ефективного видалення грануляцій. Тому після проведення вектор-терапії щільне прилягання ясен до навіть відполірованої поверхні кореня зуба є неможливою. Так, залишаються ризики подальшого потрапляння нальоту до пародонтальних кишень та повторного утворення твердих зубних відкладень та загострення запалення ясен.

Наші стоматологи-пародонтологи Estomatology рекомендують використовувати SRP чистку або терапію. Основною причиною цього є те, що вона дозволяє усунути всі фактори на наслідки запалення і забезпечує ефективну ремісію пародонтиту будь-якого ступеня важкості. Так як чистка дає можливість зменшити глибину пародонтальних кишень, що є більш ефективним консервативним методом лікування захворювань ясен.

Аппарат Вектор дає можливість чистити парадонтальні кишені за допомогою спеціального апарату створюються ультразвукові коливання, які знищують бактерії, над’ясеневі і під’ясенні відкладення та мікробну мікроплівку, завдяки чому утворюється чиста кишеня. Ультразвук подається в пародонтальні кишені через гідрооболочку (гідродинамічний вплив) працюючи за принципом ультразвукової ванночки. Процедура проводитьсядекілька разів із визначеними інтервалами лікарем, які потрібні для лікування. Але після такої терапії залишаються грануляції, тому ми частіше для лікування використовуємо SRP чистку

 

Довідка: що таке пародонтит?

Пародонтит – це запалення ясен, що виникає після активної репродуктивної діяльності бактерій та вірусів. Це є одним із найпоширеніших захворювань порожнини рота. Пародонтит – це серйозна інфекція ясен, що ушкоджує м’які тканини та руйнує кістку, яка підтримує зуби. Якщо не лікувати, це може призвести до втрати зубів.

Довідка: що таке пародонтоз?

Пародонтоз – це деструктивне захворювання ясен, яке викликане неможливістю усунути бактеріальну інфекцію ясен та тканин, що підтримують зуби. Це викликано накопиченням нальоту та каменю на зубах, що призводить до запалення та інфікування ясен. Якщо не лікувати захворювання пародонту, воно може призвести до втрати зубів та інших серйозних проблем зі здоров’ям.

Профілактика пародонтиту і пародонтозу включає відвідування стоматолога для професійного чищення зубів, правильний догляд за порожниною рота, боротьба зі шкідливими звичками, наприклад, курінням, використання ополіскувача, зубної нитки і спеціальних зубних щіток.

Вибір лікування парадонтиту та парадонтозу в стоматології Києва – Estomatology

Як ми проводимо лікування в нашій клініці?

  • Ви можете виявити кровоточивість ясен після чищення зубів або вживання їжї та звертаєтеся до нас на консультацію
  • Стоматолог терапевт та стоматолог пародонтолог проводять консультацію, якщо є ознаки та діагноз пародонтит, проводиться чистка зубів SRP
  • При виявлені інших потреб в лікування, ми комплексно надаємо допомогу

Клініка Estomatology має висококваліфікованих фахівців із великим досвідом роботи, які пройшли обов’язкове професійне навчання. Є великий вибір сучасного обладнання та препаратів. Усі роботи проводяться з дотриманням усіх норм санітарії та гігієни. Клініка пропонує розумні ціни та гарантує високу якість послуг.

Автор: Стоматолог-терапевт Павлюк Ольга Валеріївна

Досвід роботи: 5 років
Ендодонтист

Освіта:

Національний медичний університет імені О.О.Богомольця закінчив в 2016р

Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика закінчив в 2018

Сертифікат “Загальна стоматологія”
Сертифікат “Хірургічна стоматологія”

Досвід роботи: 23 роки
Стоматолог-терапевт

Освіта:

Стоматологічний факультет Тверської державної медичної академії.
Інтернатура за фахом стоматологія.

Професійно-практична діяльність 🦷:
– Лікую карієс та його ускладнення
– Реставрація передніх та бічних груп зубів
– Ендодонтія під мікроскопом
Життєве кредо: Я працюю, щоб покращити якість життя своїх пацієнтів і хочу, щоб вони із задоволенням усміхалися.

Цена SRP чистки зубів в Києві

Професійна гігієна та профілактика

Гігієнічна підготовка перед лікуванням 600 грн. Записатися
Комплексна професійна гігієна ( Акція) 1499 грн. Записатися
Профілактична гігієна апаратом Air-flow 1500 грн. Записатися
Профілактична проф.гігієна над'ясеневих зубних відкладень 1 ступінь 2000 грн. Записатися
Профілактична проф. гігієна над ясеневих зубних. відкладень 2 ступінь 2300 грн. Записатися
Профілактична проф. гігієна над ясеневих зубних. відкладень 3 ступінь 2800 грн. Записатися
Ремінералізуюча терапія Varnish 1900 грн. Записатися
Регенерація емалі зубів Regenamel 3300 грн. Записатися
Комплекс White Spa (проф. гігієна+відбілювання) 7000 грн. Записатися
Відбілювання Magic Smile 6000 грн. Записатися
SRP чистка зубів при пародонтиті 2 ступеню 4100 грн. Записатися
SRP чистка зубів при пародонтиті 3 ступеню 4600 грн. Записатися

Діючі акції стоматологічної клініки

Завершується:31.03.2023
Комплексна професійна гігієна
1499 грн.
Детальніше
Всі акції
Завершується:31.01.2023
Чекап посмішки: комплексна професійна гігієна, КТ та консультація
2599 грн. 1759 грн.
Детальніше
Всі акції
Завершується:31.01.2023
КТ верхньої та нижньої щелепи і консультація
999 грн.
Детальніше
Всі акції