fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Услуги - Лінгвальні брекети

Брекети сапфірові 30 900 грн. “під ключ”

В послугу входить: консультація стоматолога-ортодонта, встановлення дуги та системи на 1 щелепу.

Записатися

Лінгвальні брекети в стоматологічній клініці Estomatology, в Києві, Шевченківський район

Що таке лінгвальні брекети ?

Лінгвальні брекети є одним зі способів корекції зубів і прикусу. Вони відрізняються від звичайних брекетів тим, що встановлюються на внутрішній стороні зубів, ближче до язика, що робить їх практично невидимими для інших людей.
Встановлення лінгвальних брекетів проводиться відповідно до індивідуального плану лікування, розробленого лікарем. Перед встановленням лінгвальних брекетів лікар проводить детальний огляд ротової порожнини пацієнта і ставить діагноз.
Однією з переваг лінгвальних брекетів є їхня невидимість, що дозволяє людині вести звичайний спосіб життя, не переживаючи через зовнішній вигляд. Однак, складність процесу очищення лінгвальних брекетів можуть стати факторами, які потребують додаткової уваги пацієнтів.
Встановлення лінгвальних брекетів – це ефективний і непомітний спосіб корекції зубів і прикусу. Попри деякі недоліки, лінгвальні брекети можуть бути оптимальним рішенням.

Персональний лікар
закріплений за кодним пацієнтом
Консиліум лікарів
розглядає кожен випадок пацієнта і формує оптимальний план лікування
2 типа розстрочки
доступні на вибір для пацієнтів
3 типи захисту
використовуємо в стерелізаційній
3 стоматологічних кабінетів
з самим новим обладнанням
3 стоматологічних італійських крісел
стоматологічні установки з комфортними кріслами
8 кращих в своїй справі лікарів
професійні лікарі усіх спеціальностей
24 місяці Smile care
Smile care — унікальна програма захисту зубів

Кому підходять і не підходять лінгвальні брекети

Кому підходять лінгвальні брекети?

Лінгвальні брекети підходять людям, які мають косо стоячі або перекривлені зуби та прикус. Цей метод є оптимальним для людей, які бажають мати естетично привабливий вигляд. Лінгвальні брекети є невидимими, тому їх ніхто не помітить. Це також є особливо важливим для підлітків, які можуть страждати від застосування звичайних брекетів.

Крім того, лінгвальні брекети підходять людям, які активно займаються спортом або займаються музикою. Оскільки такі брекети встановлюються на внутрішній стороні зубів, вони не впливають на виконання музичних вправ (гра на духових інструментах) та на занятті спортом (контактні види спорту), тому людина може продовжувати займатися улюбленим заняттям.

Кому не підходять лінгвальні брекети?

Лінгвальні брекети не підходять людям з дуже малими зубами. Оскільки лінгвальні брекети встановлюються на внутрішній стороні зубів, вони можуть займати додатковий простір, що може бути проблематичним для людей зі зменшеним розміром зубів.

Підготовка та встановлення лінгвальної брекет системи

Підготовка

Першим етапом підготовки до встановлення лінгвальних брекет систем є консультація з ортодонтологом. На цьому етапі лікар проводить дослідження стану зубів та прикусу, та визначає можливі варіанти корекції. Далі ортодонтолог відбирає найкращу систему лінгвальних брекетів, яка підходить для конкретного пацієнта. Після відбору системи брекетів проводяться рентгенівські та фотографічні дослідження для підготовки індивідуального плану лікування.

Встановлення лінгвальних брекет систем

Спочатку проводиться очищення зубів та обробка їх поверхні. Далі проводиться приклеювання брекетів на внутрішню поверхню зубів за допомогою спеціального клею. Після цього проводиться установка арок, які з’єднують брекети та забезпечують оптимальний тиск на зуби. Після завершення процедури лікар проводить інструктаж пацієнту, де розповідає про догляд за системою лінгвальних брекетів та дозволяє розпочати лікування.

Після встановлення лінгвальних брекет систем, пацієнт повинен ретельно дотримуватися всіх рекомендацій ортодонтолога щодо догляду за ними. Найважливіші з них – щоденне чищення зубів, вживання м’яких щіток та зубної пасти, обмеження споживання їжі, яка може пошкодити брекети, та регулярні візити до ортодонтолога для перевірки стану системи та відстроювання.

У більшості випадків встановлення лінгвальних брекет систем може займати від одного до двох годин. Це залежить від стану зубів та складності корекції. Після встановлення системи, може відчуватися дискомфорт та біль у роті. Але це тимчасові симптоми, які зникнуть через декілька днів.

Переваги лінгвальних брекетів

Переваги:

 • Індивідуальний підхід

Лінгвальні брекети виготовляються за індивідуальними або специфічними для кожного пацієнта вимірами, що робить їх більш точними та ефективними у корекції зубів та прикусу.

 • Інкогніто

Оскільки лінгвальні брекети розташовані на внутрішній стороні зубів, їх неможливо помітити під час розмови або посмішки, що дає пацієнтам більшу впевненість у собі та дозволяє уникнути соціального дискомфорту, пов’язаного з носінням видимих брекетів.

 • Комфорт та безпека

Оскільки лінгвальні брекети розташовані на внутрішній стороні зубів, вони не торкаються щік або губ, що знижує ризик подразнення та травмування м’яких тканин порівняно з традиційними брекетами. 

 • Ефективність

Лінгвальні брекети є дуже ефективними у корекції складних випадків дефектів зубів та прикусу, що можуть бути складнішими для лікування іншими методами.

 • Підходять для всіх вікових груп

Лінгвальні брекети підходять для всіх вікових груп, від дорослих до підлітків. Це робить їх більш популярними серед дорослих, які не хочуть засмучуватися відчуттям стигматизації, пов’язаної з носінням видимих брекетів.

 • Зручність та легкість в догляді

Лінгвальні брекети є легкими у догляді, оскільки вони легко очищуються за допомогою зубної щітки та зубної пасти. Крім того, оскільки вони розташовані на внутрішній стороні зубів, вони менш схильні до утворення плям або дефектів, що забезпечує більш здоровий вигляд зубів та їхнього відмінного стану після лікування.

Ціни на встановлення лінгвальних брекетів в Києві

Установка лінгвальних брекетів в Києві коштує від 40 000 до 100 000 грн, залежно від клініки та рівня досвіду лікарів. Однак, важливо мати на увазі, що ціна може бути визначена не тільки рівнем професіоналізму лікаря, але й додатковими факторами, таких як використані матеріали та обладнання.

Наша клініка -“Estomatology”, пропонує лінгвальні брекети за ціною 60 000 грн. Ця ціна може здалися дорогим для деяких пацієнтів, але варто згадати, що “Estomatology” має високий рівень досвіду та використовує лише високоякісні матеріали та обладнання.

Встановлення лінгвальних брекетів в Києві в Клініці  Estomatology

Якщо ви мешкаєте в Києві, то встановлення лінгвальних брекетів в клініці “Estomatology” у Шевченківському районі може бути для вас ідеальним варіантом. 

 • Професіоналізм та досвід

Клініка “Estomatology” має розгалужену мережу фахівців, які мають великий досвід роботи з лінгвальними брекетами. Вони знають, як встановити брекети таким чином, щоб досягти оптимального результату для пацієнта, а також забезпечити максимальний комфорт під час носіння.

 • Якість обладнання

В “Estomatology” використовуються тільки сучасні технології та обладнання високої якості. Це дозволяє проводити встановлення лінгвальних брекетів з точністю та безболісно.

 • Естетика

Однією з основних переваг лінгвальних брекетів є їхній естетичний вигляд, оскільки вони розміщені на внутрішній стороні зубів. Це забезпечує збереження природного вигляду посмішки під час носіння брекетів. 

 • Ціна

Ціна на встановлення лінгвальних брекетів в клініці “Estomatology” становить 60000 грн. На перший погляд це може здатися досить високою ціною, але вона відображує високу якість послуг та матеріалів, які використовуються в клініці.

 • Результат

Встановлення лінгвальних брекетів в клініці “Estomatology” в Шевченківському районі Києва дозволяє досягти ідеального результату. Після лікування ви отримаєте гарний, рівний усміх, який буде радувати вас щодня.

Автор: Лікар – Ортодонт Ватага Христина Андріївна

Вартість встановлення лінгвальних брекетів

Діагностика та консультація

Консультація 0 грн. Записатися
Діагностика та планування лікування 800 грн. Записатися
Прицільна рентгенографія 250 грн. Записатися
Консультація пародонтолога 800 грн. Записатися
Консультація ортопеда 800 грн. Записатися
Оглядовий набір "Анти СНІД і Анти гепатит" 200 грн. Записатися
Використання кофердаму 500 грн. Записатися
Використання оптрагейту 350 грн. Записатися

Ортодонтія (корегування прикусу)

Комплексне обстеження пацієнта 750 грн. Записатися
Контрольний огляд щомісячний 200 грн. Записатися
Цифрове фото 250 грн. Записатися
Постановка сепараційних кілець (4 кільця) 250 грн. Записатися
Зняття відбитку 1 щелепи 700 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Металева система 18000 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Кераміка система 21000 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Металева самолігуюча Англія 29000 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Керамічна самолігуюча Англія 38000 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Сапфірова система лігатурна 30090 грн. Записатися
Фіксація брекет-системи (1 щелепа) Лінгвальна система лігуюча 60000 грн. Записатися
Цементування бандажного кільця (одне) 700 грн. Записатися
Постановка лігатур Кабояші на 1 щелепу 950 грн. Записатися
Постановка еластичного ланцюжка 600 грн. Записатися
Підклеювання металевого брекета 900 грн. Записатися
Підклеювання металевого самолігуючого брекета 1600 грн. Записатися
Підклеювання керамічного брекета 1100 грн. Записатися
Підклеювання керамічного самолігуючого брекета 2900 грн. Записатися
Підклеювання сапфірового брекета 1000 грн. Записатися
Підклеювання лінгвального брекета 1500 грн. Записатися
Підклеювання лінгвальної кнопки на ретенований зуб 1 уровень 3500 грн. Записатися
Підклеювання лінгвальної кнопки на ретенований зуб 2 уровень 6200 грн. Записатися
Заміна дуги 1150 грн. Записатися
Встановлення естетичної дуги 1500 грн. Записатися
Сепарація 1 зуб 400 грн. Записатися
Постановка розкриваючої пружини 450 грн. Записатися
Зняття брекет-системи з 1 щелепи 1700 грн. Записатися
Підклеювання ретейнера на 1 зуб 500 грн. Записатися
Виготовлення ретенційної капи 3600 грн. Записатися
Лікування апаратами, що знімаються 7000 грн. Записатися
Корекція апарата, що знімається 500 грн. Записатися
Апарат Твін-блок 13100 грн. Записатися
Фіксація піднебінного бюгеля 3100 грн. Записатися
Лікування швидким розширювачем піднебіння аппарат. Росса 13100 грн. Записатися
Зняття ортодонтичної коронки, кільця 800 грн. Записатися
Бандажне кільце/ замки дод на 7 зуби 800 грн. Записатися
Заміна еластиків 300 грн. Записатися
Постановка кнопки 500 грн. Записатися
Постановка стопера 250 грн. Записатися
Закриваюча металева пружина 900 грн. Записатися
Встановлення відкриваючої пружини 900 грн. Записатися
Еспейс кіпер 3700 грн. Записатися
Незнімний ретейнер 3600 грн. Записатися
Накусочна пластина 4500 грн. Записатися
Діагностика кап "Invisalign" $ 1200.00$ 38650 грн. Записатися
Invisalign Light (до 14 кап) еквівалент 3400$ 109250 грн. Записатися
Invisalign Full (до 20-22 кап) еквівалент 5370$ 172500 грн. Записатися
Invisalign Teen (до 20-22 кап) еквівалент 5370$ 172500 грн. Записатися
Ортоімплант 8200 грн. Записатися
Лікування TAD системою 14200 грн. Записатися
Індивідуальна капа при бруксизмі 8000 грн. Записатися
Дисталізатор на мікроімплантах 16300 грн. Записатися
Апарат Гербста 24600 грн. Записатися
Маска Диляра 3000 грн. Записатися
Трейнер 3000 грн. Записатися
Заміна еластичних лігатур 800 грн. Записатися
Заміна еластичного ланцюжка 500 грн. Записатися
Фіксація брекет система часткової 16000 грн. Записатися
Корекція брекет-системи 900 грн. Записатися
Set-Up каппа 5100 грн. Записатися
Накусочна площадка 1000 грн. Записатися
Капи українські Easybite 60000 грн. Записатися

Стоматолог-ортодонт

Досвід роботи: 9 років
Ортодонт

Освіта: