fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Багатьом людям незручно відвідувати стоматолога. Ваш комфорт є нашим найвищим пріоритетом і наша стоматологія спроектована так, щоб ви могли насолодитися розслаблюючим візитом до стоматолога. Для розваги та відволікання уваги встановлені телевізори на стелі та музика, щоб ви могли зосередитись на приємніших речах. Ви також можете обговорити варіанти седації з нашими стоматологами в Estomatology.

Так, ми пропонуємо цифровий рентген. Цифровий рентген використовує менше випромінювання і безпечніший для вас, ніж традиційний рентгенівський знімок. Ви виявите, що в нашій стоматологічній практиці ми вивчаємо останні тенденції в галузі технологій, щоб знайти рішення, які найкращим чином сприяють вашому загальному здоров'ю, безпеці та комфорту.

Ви не самотні. Більшість людей хочуть мати гарну посмішку, тому що це перше, що інші помічають у вас. Вас можуть зацікавити кілька незначних змін або у вас можуть виникнути проблеми, які потребують більшої уваги. Деякі усмішки можна покращити за допомогою простих процедур відбілювання. Для інших усмішок потрібні вініри, коронки чи мости; контурна пластика ясен; пародонтотерапія чи поєднання всіх цих методик. Estomatology запропонує Вам план лікування, заснований на ваших цілях, проблемних областях та загальному стані здоров'я порожнини рота.

Ми будемо раді обговорити з вами варіант, який найкраще підходить для вашої особистої ситуації.

Десни, уражені пародонтозом, червоніють і запалюються, часто кровоточать при чищенні зубів щіткою чи зубною ниткою. Своєчасне лікування може звернути ці стани назад, проте, якщо ці стани ігнорувати, ваше захворювання пародонту може погіршитися, перетворившись на стан, званий пародонтитом. Пародонтит лікувати набагато складніше.

Пародонтит впливає на ваші ясна, кістки та зуби таким чином, що його не можна звернути назад. Щоб запобігти втраті зубів, вам може знадобитися більше спеціалізоване лікування у стоматолога загальної практики або навіть у пародонтолога. За відсутності лікування пародонтит призводить до втрати зубів – зуби або випадають власними силами, або їх доводиться видаляти. Якщо ви не діагностуєте і не лікуєте пародонтит на ранніх стадіях, вам може знадобитися велика операція, щоб зберегти ваші зуби, що наражає вас на ризик інших серйозних проблем зі здоров'ям.

Є кілька способів вибілити зуби.

Капи для домашнього відбілювання. У цих продуктах для відбілювання зубів використовуються гелі на основі пероксиду. Як правило, процес включає щоденне нанесення гелю у сформовану «капу» протягом приблизно двох тижнів. Побічні ефекти можуть містити короткочасну чутливість зубів або ясен.

Відбілювання Zoom!™ (офісне відбілювання). Збільшити! Відбілювання – це процедура, яка проходить за одне відвідування у нашому офісі. Він включає нанесення спеціально розробленого гелю, який при впливі світлової енергії проникає в плями на зубах, руйнуючи їх і роблячи вашу посмішку яскравіше і білішим. Весь процес триває менше двох годин.

Якщо ваш лікар порекомендував вам коронку, швидше за все вона або виправить зламаний зуб, або відновить зуб, який зіпсувався через карієс (карієс). Карієс у вашому зубі роз'їдає здорову структуру зуба так само, як іржа роз'їдає метал. Якщо його не видалити, карієс погіршить стан зуба настільки, що видалення стане єдиним життєздатним варіантом лікування.

Потім можна встановити коронку, що відновлює зовнішній вигляд і функцію вашого зуба, дозволяючи зберегти природну основну структуру зуба. Estomatology виготовляють індивідуально для кожного пацієнта, забезпечуючи природну та довговічну посмішку.

Багато людей, які помічають сколи або тріщини на зубах, але не пам'ятають, коли відбулася травма, пошкодили зуби уві сні. Скрегіт або стиск зубів вночі може призвести до того, що ваші зуби будуть тріскатися, тріскатися і навіть ламатися. Щоб уберегти зуби від серйозного пошкодження, ми рекомендуємо використовувати зубний протез, який називається нічний захист.

Індивідуально підібрана нічна капа захищає ваші зуби від скрегота та стискання зубів уві сні. Багато головних болів починаються вночі, викликані надмірним тиском, що виникає при скреготінні та стисканні зубів.

Дуже важливо допомогти вам зробити вашу стоматологічну допомогу фінансово комфортною та доступною, і Ми з гордістю пропонуємо безліч варіантів:

  • Готівка
  • VISA®/MasterCard®
  • Доступна розстрочка до 12 місяців

Щоб допомогти вам дозволити собі посмішку, ми пропонуємо різні варіанти оплати на додаток до плану щомісячних платежів, який надається нашим фінансовим партнером. Ми також приділяємо особливу увагу максимізації переваг, які надає страховка. Запитайте нас, як ви можете комфортно дозволити собі стоматологію, а також отримати максимальну вигоду від стоматологічної страховки.

Оптимальна комплексна стоматологія це те, що ми практикуємо.