fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Статьи от доктора - Створіть гарну усмішку

Створіть гарну усмішку

Самосвідомість та самооцінка можуть бути безпосередньо пов’язані з вашим ротом. Криві, пофарбовані чи відсутні зуби можуть призвести до небажання людини усміхатися чи спілкуватися. Посмішка звільняє ендорфіни, які змушують вас почуватися щасливим. Ось чому навмисна відсутність посмішки може призвести до низької самооцінки. Є кілька рішень з різних причин, з яких люди не хочуть хвалитися своєю перловою шкірою.

Криві зуби

Криві зуби заважають багатьом людям усміхатися. Люди можуть відчувати, що їхні недоречні зуби відволікають, і люди можуть почуватися невпевнено при думці про те, що люди дивляться на них. Звісно, ​​брекети пропонують рішення для кривих зубів. Однак багато дорослих наприкінці життя не хочуть одягати «металевий рот». Альтернативою є елайнер. Прозорий коригуючий елайнер, виготовлений на індивідуальне замовлення з точними розрахунками для поступового зміщення зубів на місце. Estomatology — найкращий спосіб змінити вашу посмішку, не втручаючись у ваше повсякденне життя.


  Запишіться прямо зараз

  Безкоштовна консультація і огляд

  Натиснувши на кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту

  Вінір для кожного

  Для кривих, сколотих або навіть відсутніх зубів деякі можуть подумати про вініри. Порцелянові вініри є надзвичайно тонкими керамічними накладками, які приклеюються до передньої частини зуба пацієнта для створення нової посмішки. Вони приклеюються до зубів і можуть змінювати форму, розмір, відтінок та положення зубів. Цей варіант також може підійти людям із сірими або бежевими зубами, на яких традиційне відбілювання зубів постійно не дає результатів. Зубна емаль деяких людей просто чинить опір зусиллям з відбілювання зубів. Вініри виготовляються за індивідуальним замовленням за формою зубів, щоб ефект був максимально природним.

  Опущення ясен

  Опущення ясен — ще один непривабливий стан, який змушує людей невпевнено посміхатися чи спілкуватися. Коли ви відкриваєте рота і показуєте, яка частина вашого зуба виходить з кореня, деякі сором’язливі при розмові. На щастя, є сучасна техніка для вирішення цієї проблеми. Хірургічна техніка – це нехірургічна процедура відновлення зовнішнього вигляду ясен. Стоматологічний інструмент використовується для створення проколу в яснах, що відступають, а інші спеціально розроблені інструменти використовуються для м’якого пом’якшення тканини ясна, навколишнього зуб, і натягування її на зуб. Ця процедура може виправити рецесію ясен за один сеанс. Іноді цю процедуру називають «підтяжкою ясен під час обіду». У більшості випадків пацієнти можуть зробити цю процедуру під час обіду та спокійно повечеряти. Час відновлення мінімальний.

  Інші проблеми порожнини рота

  Інша можлива причина, чому деякі люди не хочуть посміхатися і спілкуватися, може бути пов’язана з хронічним неприємним запахом з рота. Хронічний неприємний запах з рота, або неприємний запах з рота, може бути викликаний бактеріями в роті, такими звичками, як куріння або часте вживання продуктів з сильним запахом, таких як часник або цибуля. Галітоз – це не те, з чим ви повинні справлятися самостійно. Людям, які страждають на неприємний запах з рота, слід відвідувати свого стоматолога-гігієніста для регулярного чищення та складання плану лікування.

  Estomatology хоче, щоб Ви відчували себе чудово, коли справа доходить до вашої усмішки! Якщо ваше соціальне життя страждає через ваш рот, призначте зустріч з нами, щоб обговорити ваші варіанти сьогодні!