fbpx
🇺🇦Все буде Україна🇺🇦

Статьи от доктора - 7 способів зберегти красиву усмішку

7 способів зберегти красиву усмішку

Не всі приділяють багато уваги гігієні ротової порожнини. Однак важливо знати, що людина може справити незабутнє перше враження гарною усмішкою, а гарної усмішки можна досягти тільки зі здоровими зубами та яснами.

Дізнайтеся, як виробити прості звички, щоб покращити та підтримувати гігієну порожнини рота та отримати гарну усмішку.

Регулярні стоматологічні огляди

Estomatology рекомендує проходити огляд у стоматолога двічі на рік, щоб зберегти здоров’я зубів та ясен. Регулярні стоматологічні огляди можуть виявити проблеми із зубами на ранній стадії та позбавити вас незручностей, пов’язаних із хворобливими та тривалими стоматологічними процедурами. Крім того, лікування стоматологічної проблеми на ранній стадії буде набагато дешевшим, ніж лікування на запущеній стадії. Отже, відвідування стоматолога кожні шість місяців може виявитися корисним для ваших зубів та ясен, а також для вашої кишені.


  Запишіться прямо зараз

  Безкоштовна консультація і огляд

  Натиснувши на кнопку Ви погоджуєтеся з політикою конфіденційності сайту

  Спочатку використовуйте зубну нитку, а потім щітку

  Багато людей спочатку чистять зуби, а потім використовують зубну нитку. Це неправильний спосіб дбати про здоров’я ротової порожнини. Стоматологи рекомендують спочатку користуватися зубною ниткою, щоб видалити залишки їжі або бактерії, що ховаються між зубами. Як тільки це буде зроблено, чищення зубів зубною пастою з фтором очистить структуру зуба ефективніше. Простір між зубами зазвичай є місцем, де відбувається карієс, і після його очищення зубною ниткою чищення може призвести до того, що зубна паста досягне його і дозволить фтору зміцнити його.

  Слідуйте правильній техніці чищення зубів

  Багато людей не можуть правильно вибрати зубну щітку для щоденного чищення зубів. Деякі вважають, що електрична щітка краща, а деякі віддають перевагу ручній. Незалежно від того, який тип щітки ви використовуєте для чищення зубів, вам необхідно дотримуватися правильної техніки ретельного очищення рота. Наліт залишається прихованим у куточках рота та між зубами. Якщо ви не досягаєте цих місць під час чищення зубів, ви робите помилку. Кут нахилу вашої щітки повинен бути таким, щоб вона ефективно досягала цих областей та ефективно видаляла наліт.

  Ще одна річ, яка має велике значення, – це тривалість, ви чистите зуби. Просто двічі чи тричі провести щіткою по всіх зубах недостатньо. Буде корисно, якщо ви чистите зуби хоча б хвилину, щоб ретельно очистити рот. Крім того, важливо вибирати щітку з м’якою щетиною, щоб не пошкодити зуби. Наліт легко видаляється зубною щіткою з м’якою щетиною.

  Замініть відсутній зуб якомога швидше

  Красива посмішка неможлива без зуба. Отже, рекомендується якнайшвидше замінити відсутні зуби, особливо якщо вони знаходяться спереду. Є багато способів замінити відсутній зуб так, щоб ніхто не помітив. Ви можете вибрати такі рішення, як зубні мости, зубні імплантати або зубні протези залежно від стану вашого рота. Якщо ви недавно втратили зуб, найкраще звернутися до стоматолога якомога раніше, щоб знайти відповідне рішення.

  Зверніть увагу на порушення сну

  Не багато людей знають, що такі звички, як хропіння чи скрегіт зубами, можуть вплинути на здоров’я порожнини рота. Вважається, що такі звички можуть бути причиною стресу або довготривалим симптомом основного розладу сну, який може багато в чому вплинути на ваше здоров’я. Якщо ви страждаєте від хропіння або скрегіт зубами, рекомендується обговорити це зі своїм стоматологом, щоб направити вас у правильному напрямку.

  Захищайте зуби капами

  Так само, як ви носите шолом для захисту голови від травм під час занять спортом, ви також повинні носити капу, щоб захистити свої зуби. Якщо ви регулярно займаєтеся спортом або іграми з високим ризиком, розумно інвестувати у виготовлену на замовлення каппу. Якщо ви іноді граєте в гру, ви можете купити в аптеці капи для кип’ятіння і укусу, тому що вони ідеально підходять для короткострокового використання. Тим не менш, важливо знати, що індивідуальні капи забезпечують кращу посадку та захист, ніж стандартні, доступні на ринку.

  Не заводьте звичку чистити зуби після кожного прийому їжі

  Багато людей вважають, що дуже важливо чистити зуби одразу після їжі. Однак це не потрібно. Багато стоматологів вважають, що чищення зубів протягом перших півгодини після їжі може принести більше шкоди, ніж користі. Якщо ви їли кислі за своєю природою продукти, такі як цитрусові, наприклад, pH вашого рота впаде, і це послабить поверхневі мінерали ваших зубів. Негайне чищення в цей момент може призвести до зношування структури зуба через погіршення стану, викликаного чищенням. Через деякий час рекомендується чистити зуби, щоб слина відновила баланс pH у роті. Ви також можете пити воду, щоб збалансувати рівень кислотності у роті.

  Якщо у вас є проблеми, пов’язані з вашими зубами або яснами, ви можете відвідати надійного стоматолога або скористатися стоматологічними послугами Estomatology.